محل تبلیغات شما

اجرای کمپین با هدف کمک به ن نیازمند

بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان یک‌بار دیگر در مدیریت و اجرای یک کمپین حمایتیِ دیگر، با هدف کمک به ن نیازمند، این‌بار در سیستان و بلوچستان به‌نحو مطلوب عمل کرد و توانست در مناسب‌ترین زمان، ضروری‌ترین اقلام را به نیازمندترین مناطق ارسال و توزیع کند.

در این کمپین، کمک‌های بنیاد دست‌های مهربان از تهران و دیگر شعب این بنیاد، مشتمل بر ۱۵ خودروی باری، به سیستان‌وبلوچستان عازم شده در ن نیازمندِ مناطقی که از قبل تعیین شده بودند توزیع گردید.

این مناطق بر اساس گزارش‌های تیم کارشناسی بنیاد، از جمله مناطقی بودند که به لحاظ معیشتی، بیشترین آسیب را دیده و بالاترین نیاز را داشتند؛ مناطقی از قبیل دشتیاری، زرآباد، قصر و…

 

اقلام توزیع شده

بنیاد نیکوکاری دست های مهربان همواره در کمیپن های خود، کمک ها را بر اساس نیاز مردم منطقه تهیه می کند و در این مورد نیز اقلام اهدایی، بر اساس خواسته های ن نیازمند تدارک دیده شده بود.

بر اساس این گزارش، اقلام ذیل توسط تیم کارشناسی دست‌های مهربان به‌عنوان مهم‌ترین اقلام برای کمک به ن نیازمند اعلام شد که در جریان کمپین کاروان مهربانی، تأمین، ارسال و توزیع گردید:

مواد غذایی: برنج، روغن، رب گوجه، ماکارونی، انواع کنسرو، خرما، قند، شکر و…

مواد بهداشتی: دستمال کاغذی، شامپو، صابون، شوینده‌های پوشاک، پد بهداشتی و…

سایر اقلام ضروری: پوشاک گرم، ۷۰۰ تخته پتو، ۵۰۰۰ بطری آب‌معدنی، گاز پیک‌نیک، چادر مسافرتی، بیل، لوازم‌التحریر و…

 

هم‌نشینی تعهد، تجربه و تخصص در کمپین «کاروان مهربانی»

می‌توان گفت در راستای کمک به ن نیازمند، بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان به‌عنوان یک سازمان مردم‌نهاد، در جریان بحران‌های ملی، برای برپایی کمپین‌های حمایتی خود سه اصل را مد نظر دارد و به‌شکلی مطلوب به‌کار می‌گیرد.

سه اصلِ اساسی یعنی تعهد، تجربه و دانش مدیریت بحران که همواره و در زمان کمک به ن نیازمند اثرات خود را نشان می دهند. همین امر موجب شده تا کمپین‌های حمایتی این بنیاد از حیث بازخورد، در سطح قابل قبولی به اجرا درآیند.

 

راه‌اندازی شعبه‌ی جدید دست‌های مهربان در سیستان‌وبلوچستان

شایان ذکر است پس از بروز حادثه‌ی سیل در استان سیستان‌وبلوچستان، مدیران بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان به منظور کمک به ن نیازمند، پروژه‌ی ایجاد شعبه‌ی جدیدی را در این استان را کلید زده‌اند.

البته تصمیم ایجاد شعبه در استان سیستان‌وبلوچستان از چند سال پیش در دستور کار مدیران بنیاد قرار دارد اما حادث‌شدن سیلِ دی‌ماه۹۸ در این استان و متعاقب آن، شیوع ویروس کرونا و افزایش وم کمک به ن نیازمند این استان، عزم بنیاد را برای این امر راسخ‌تر کرده است.

گفتنی است بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان پیش از این، یکی از بزرگ‌ترین کمپین‌های حمایتی خود را در استان سیستان‌وبلوچستان در سال ۹۵ برگزار کرد که گزارش آن را می‌توانید در بخش آرشیو اخبارِ همین سایت بخوانید.

#کرونان

#کرونا_را_شکست_میدهیم

#بنیاد_نیکوکاری_دستهای_مهربان


بنیاد نیکوکاری دست های مهربان

افتتاح مدرسه «دست‌های مهربان» نصیر آباد

افتتاح مدرسه هوشمند دست های مهربان روستای محمود آباد شیراز

ارسال اولین محموله‌ی کمک‌های مردمی دست‌های مهربان به سیستان و بلوچستان

بنیاد ,ن ,مهربان ,دست‌های ,نیکوکاری ,اقلام ,به ن ,بنیاد نیکوکاری ,دست‌های مهربان ,کمک به ,ن نیازمند ,بنیاد نیکوکاری دست‌های ,نیکوکاری دست‌های مهربان ,کمپین کاروان مهربانی» ,دست‌های مهربان به‌عنوان

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
دانلود فیلم سریال آهنگ موزیک, موزیکال دانلود music خرید ویدئوپروژکتور اندرویدی مدل T18 به صورت اینترنتی ارزان سرا اخبار سلامت ایران Milaur home شعرهایی که نباید می خواندیم دانلود رایگان دانلود رایگان پروژه فیزیک استاد نیکونژاد